TYT Tüm Dersler + AYT 2023

Sınava hazırlık sürecinde tüm kaynaklar tek platformda. TYT Tüm Dersler+AYT Sayısal 2023 paketimizdeki animasyonlu ve etkileşimli video ile birlikte Fen Bilimleri, Etkileşimli Matematik formatı, özel konseptler, soru çözümü , deneme sınavları ve Telegram uygulamasında 100 soru sorma hakkı, Hocam Yanımda uygulamasında 10 görüşme + 50 mesaj hakkı ile YKS'ye hazırlanın!
Etuba, eğitimin en temel problemi olan “sıkıcılığı”a çözüm üretmeyi, kendine misyon edinmiş bir sanal platformdur. Bir eğitim öğrenene sağladığı etkileşimin etkililiği nispetinde kalitelidir..

Etuba Platofrmu tarafından oluşturulmuştur..
Tarih : 21/04/2021 Dil : Türkçe

Etuba Platformu

İçeriğin gerçek yaşamda bir boşluğu doldurması demektir. Anlamlı bilgi, teorik bilgiyi gerçek yaşama aktarmaya ve gerçek yaşamla ilişkilendirmeye yarayan ipuçlarını içeren bilgidir.

Oyun tabanlı öğrenme ve oyunlaştırma gibi pedagojik yaklaşımları etkili bir şekilde kullanan Etuba, eğitimleri maceraya ve eğlenceye dönüştürür. Etuba öğrenme, bilgi ve beceri geliştirme tutkunu olanların platformudur

Eğlence ise kişinin katılmaktan kendini alıkoymadığı, insan zihni ve duygularını yakalayıp alıkoyan etkinlikler bütünüdür.

İnteraktif Ders

Eğitimde etkililiği sağlamak için a)içeriğin öğrenenler için anlamlı olması, b)eğlenceli olması gerekir.

  • 220 saat Eğitim / Etkileşimli video
  • 33 Materyal
  • 50+ İndirilebilir kaynak
  • Sınırsız Erişim
  • Mobil ve Web'den veya herhangi bir cihazdan erişim
  • Ve Kazanılan Bir "Üniversite"
Öğretmenler & Öğrenciler

Eğitimde "Etuba" bilgi ve beceri geliştirme tutkusu olanların platformudur.

Burada öğretmek ister misin?

Etuba, eğitimin en temel problemi olan “sıkıcılığı”a çözüm üretmeyi, kendine misyon edinmiş bir sanal platformdur. Bir eğitim öğrenene sağladığı etkileşimin etkililiği nispetinde kalitelidir.

Detaylı Bilgi İçin..

Burada öğrenmek ister misin?

Etuba platformu öğrenciler için Oyun tabanlı öğrenme ve oyunlaştırma gibi pedagojik yaklaşımları etkili bir şekilde kullanan "Etuba", eğitimleri maceraya ve eğlenceye dönüştürür. Öğrenme deneyimi platformu..

Detaylı Bilgi İçin..